| Lya a întrebat:

Hi! Sunt pe clasa a8a si se apropie banchetul, dar nu stiu ce rochie sa imi fac, deoarece sunt o fata inalta si slaba. Voi ce parere aveti? Ce culoare? Mie rusine deoarece am picioarele foarte subtiri( slabe) si lungi.

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Daca vrei sa-ti ascunzi picioarele, recomand o rochie gen tutu pana la genunchi, foarte voluminoasa, si un ciorap pe interior. Parul lasat desprins si niste accesorii in tema cu rochia.
Vei fii atractia banchetului.

4 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

Probeaza mai multe si vezi ce iti vine bine:*

| lilboutique a răspuns:

A, da si stai linistita. Zi mersi ca nu ai burtica de ascuns, vergeturi sau altceva.happy

| Panda15 a răspuns:

Eu te sfaduiesc sa iti faci o rochita mai diafana nu mulata si alege o culoare de primavara nu stiu rosu, roz, albastrubig grin sau chiar mov.
Sper sa iti fie de folos!

| Fiction a răspuns:

O rochie lunga, rosie, ciorapi lungi negri, pantofi rosii cu tocuri inalte, parul prins intr-un coc, cercei si lant de argint.