| InGeRaSsDeCaTyFeAa a întrebat:

Vreau si eu cateva statusuri de dragoste pentru el dar va rog sa nu fie de pe google.

Mersi anticipat.

Funditaa! happy

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Din mii si mii de stele, esti steaua vietii mele.

I would die for you. But if you ask me to, then you're not worth it.

Un barbat care isi trateaza iubita ca pe o printesa, este dovada ca el a fost nascut si crescut in bratele unei regine.

Nu o iubesti pentru ca are calitati, ci are calitati pentru ca o iubesti.

Daca promiti sa nu intarzii prea mult, o sa te astept toata viata.

Oricine poate lua cina cu o femeie, dar daca vrei sa iei si micul-dejun, trebuie sa-l meriti.

Un barbat nu isi dovedeste barbatia prin numarul femeilor cu care a fost, ci prin numarul femeilor pe care le-a refuzat, spunandu-le: "Acasa ma asteapta femeia pe care o iubesc".

Hate is easy. Love takes courage.

A guitar is like a good woman. Touch her in the right place, in the right way, and she will make you move in ways you never dreamed about.

El: Vrei sa te casatoresti cu mine?
Ea: Da. dar nu stiu sa gatesc, sa calc, sa spal.
El: Vreau sa fi sotia mea, nu servitoarea mea.

Three words, eight letters. Tell them and I'm yours.

Ceea ce ne aseamana este faptul ca suntem diferiti.

A iubi nu inseamna a ne privi unul pe celalalt, ci a privi amandoi in aceeasi directie.

Iubeste-o pana mori. O fata ca ea nu gasesti de doua ori.

De ochii tai caprui mi-e dor ca de-o zi de primavara.

Love me. It's the best thing you can do with your life.

Once you love someone, that person is a part of you forever.

happy

1 răspuns:
| Aℓinααα a răspuns:

Intr-o zi ma vei intreba ce e mai important pentru mine:tu sau viata? Eu voi spune ca viata, iar tu te vei supara dar fara sa-ti dai seama ca pentru mine tu esti viata! Asta l-am inventat euhappyFundaa?happy