| CrazyGirl18 a întrebat:

vreau si eu ceva status frumoaseee; X. cele mai frumoase.cum ziceam.si mai multe primesc funda:X

1 răspuns:
| beeapurplee a răspuns:

Un băieţel şi o fetiţă plângeau. Cineva-i întreabă : De ce plângeţi? Fetiţa : Păpuşa mea s-a rupt. Băieţelul : Păpuşa mea plânge![¦]

¦`Asculta`ti inima inainte sa spui Adio!:-X

Si daca sunt geloasa ce?!`poate am motive`oh go on`sau probabil te iubesc prea mult

Daca crezi ca indiferenta ta ma afecteazaoh go on` tin sa te anunt ca am depasit momentul:sad

¦ Nu lua în seamă ce spun alţii! E viaţa ta!

¦ Iubesc lucrurile care te fac pe tine să zâmbeşti!

Jur pe familia mea că o să pun LIKE. Ai jurat? Pune like laughing!

Iubire + Grijă = Mama
Iubire + Teamă = Tata
Iubire + Ajutor = Sora
Iubire + Luptă = Frate
Iubire + Viaţă = Soţ/Soţie
Iubire + Grijă + Teamă + Ajutor + Luptă + Viaţă = Familie ¦
Like dacă eşti de acord.

¦-====================¬L¬ ¦¦--------------------L¬L¬ "LIKE" pentru a se incarca! ¦¦-------Low Battery -----¦ ¦¦¦ ¦¦------------------------ ¦L====================--- L======================

Este greu să îi spui minţii să nu mai iubească atunci când inima o face.

Când crezi că ai găsit toate răspunsurile... vine viaţa şi schimbă întrebările.

Când te ridici - prietenii află cine esti.
Când cazi - tu afli cine îţi sunt prietenii.

# Când combini trecutul întunecat cu un viitor luminos...ai un prezent GRI.

# Zâmbeşte, atunci când doare cel mai mult,zâmbeşte chiar dacă pe interior îţi vine să ţipi de furie, zâmbeşte!

Fii întotdeauna ceea ce eşti, iar dacă aceasta nu e de ajuns pentru cineva, acel cineva nu e de ajuns pentru tine!

© Azi…iubirea doare!

© Azi…plouă cu dragoste.\

© Nu este vorba despre oricine. Este vorba despre băiatul care se joacă cu săruturile mele, iar pe mine mă răneşte!

¦ Când eşti îndrăgostit nu ai ochi pentru altcineva.

Tot respectul pentru băiatul care are curajul să spună : Nu pot, am prietenă şi o iubesc!

Dacă vrei să plângi, plângi! Dacă vrei să ţipi, ţipă! Dacă vrei să cazi, REZISTĂ!

Glasul tău? Vindecă orice durere! ¦

Mulţi oameni te judecă fără a te cunoaşte, dar după un timp, îşi dau seama că au greşit!

Oricare va fi ea.Nu va purta amprenta mea