| Roxxette a întrebat:

Hei TPU, vreau si eu comenzi de amx pentru Counter Strike in romana happy fundita Scuze de Categoria happy

Răspuns Câştigător
| virusalbviolet a răspuns:

Amx_ban [ip] [Motiv]

amx_banmenu - afiseaza meniul de banare

amx_cfxsay [culoare] - afiseaja tuturor jucatorilor un
mesaj fx pe centrul ecranului

amx_chat - afiseaza mesaje Adminilor

amx_csay [culoare] - afiseaza tuturor jucatorilor un mesaj in centrul ecranului

amx_gag [timp]

amx_banip - ban pe ip (valoarea 0 la minute este ban permanent)

amx_kick [Motiv] - da afara jucatorul

amx_map- schimba harta(exemplu amx_map de_dust2)

amx_votemap pune la vot o harta( exemplu amx_votemap de_dust2)

amx_showip arata ipu-rile jucatorilor de pe server

amx_slap exemplu(amx_slap Shine)

amx_psay trimite un mesaj privat de la admin catre un player( amx_psay Shine Ce mai faci?)

mx_unban scoate un ban (exemplu amx_unban Shine sau amx_unban 79.113...)

cam astea sunt cele mai importante :*. sper ca te-am ajutat.lasa mesaj cu id tau daca vrei sa vb mai multe.bafta