|

Hei TPU! :X vreau si eu niste statusuri, pentru ca plac un baiat! big grin nu il iubesc laughing. doar il plac. :d...thinking dau funda :*:*

1 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Uite aici direct niste statusuri. Le poti salva tu intr-un doc. wordpad a si i-a id meu day.day_4u ca sa iti dau foldere cu multe multe statusuri love struck te rog mult funda:X

• Totul se plăteşte azi. Inclusiv iluziile .

• Sunt mica. intr-o lume mare. da` nu mi`e frica d nimic !

• Иʋ ʋιтα cα ɛƨтι σ ғιιитα ∂ɛσƨɛвιтα...cα ɛƨтι ʋиιcα :ϰ !

• Pentru ca e viata mea!Pentru ca nimeni nu mi'o va lua!E in culori si putine noduri!E artistica prin unicitatea ei!Asa ca Pa!

• Și dintr-o sută , e doar un suflet viu care m-ajută !

• Liniste! ca stii ca am dreptate.Nici daca as fi scris o carte n`aveam cuvinte cat mi`e dor sa iti arate.

• Alta viata,Amintiri,Angelic,Anotimpuri de suflet,Aripi,Basme si legende,Chestii sufletesti,Colorat,De toate,Divinitate,Dragoste,Lorelei,Mare,Melancolie si metafore,Nopti cu tine,Vise.

•Si tot ce am sperat, placut, urat sau parasit.s-a terminat ca cica totul are un sfarsit.

• N-are sens sa-ti fie frica.Nu dureaza mai mult de o clipa.Si-o sa treaca asa cum trec toate.O sa vina alta zi dupa noapte.

• Aproape vreau să te simt.uşor să te ating.şi s-adorm lângă tine.Sa citesc in ochii tai caprui dorinta arzatoare.

• Sa ne-amintim de clipele care au fost si nu revin.lasa pe masa o scrumiera si un pahar de vin.

• Uneori beau sa uit, dar mi-amintesc mai tare. N-ai dat semne de viata, ai dat semne de intrebare.

• Esti gandul meu bun cand ma ascund in fum. Si spun ca poate o sa am cu tine un final de drum!

• E doar un vis frumos care se tot repeta. Si doar in visul meu gasesc lumea perfecta.Visam ca zbor, si culmea n'aveam avion. Cand dintr'o data mi s'a stins tigara si m'am trezit pe hol.

• Spune STOP.cat mai poti

• Te crezi smecher sh Boss! Da` esti un fraier sh`un prost! [

• Lumea se schimba`n continuu.rupem filmu.fugim de realitate.ce dulce e chinul

• Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge!

• Vad viata ca pe...2004 - 27662 + Vezi răspunsul întreg

1 răspuns: