| Camy333 a întrebat:

Zilele acestea am primit o intrebare legata de cadoul ideal pentru Paste... Ei bine am stat si m-am gandit ce mi-as putea dorii si nimic. Voi ce spuneti, care ar fi cadul "perfect" pentru o fata de 14 ani?

1 răspuns:
| LuvPuppies a răspuns:

Cred ca un cadou potrivit ar fi o cutie de bijuterii in forma de iepuras sau ou, o lumanare in culori vesele, un parfum cu miros de flori de primavara sau o perna pufoasa cu model. Mai uita-te pe-aici : http://www.fungift.ro/......d-0-c.html

Sper ca te-am ajutat! O zi buna! :)