| miha<3 a întrebat:

Hei! vreau sa stiu daca se poarta coditzele astea imaginea 5 :D http://images.google.ro/......tp?/imgres

5 răspunsuri:
| miha<3 explică:

Ma scuzati e imaginea 6happybig grin

| gaby12_1342 a răspuns:

Nu stiu daca se poarta dar arata ft bine! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. se poarta love struck
inca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu ti cont de moda si de ce zic unii si altii ca se poarta.
Poti purta ce vrei tu atata timp cat de reprezinta si iti sta bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua dupa moda... fa cum iti place tiebig grin asta e esentialul. nu te lua dupa altii care ori zic c da ori zic c nu te zapacesclaughing in fine, mie mi-ar place nu'mi pasa ce zic ceilalti ca nu's la moda etc. e o prostie moda. de ex acum se poarta foarte mult bluzele cu sclipici ce daca porti fara sclipici mori?laughing fitelaughing eu ti'as zice sa porti si sa nu'i bagi in seama pe cei care iti spun ca nu esti la moda nu'i ascultawinkinghappy bye bye bafta!