| Robert7186 a întrebat:

Hei. Vreau si eu niste trucuri cu carti sau cu monezi. Unele mai interesante. Funda...

1 răspuns:
| garceacelmaitare a răspuns:

Salut

LA inceput ia un pai un piz un bat mai mic etc. si o moneda incearca sa atragi atentia monedei si da cu paiul pixul batul ai inteles tu si apoi loveste de cate-va ori si du paiul pana langa urece si pune-l dupa ureche si pixul a disparut ei ce zici? hei lasa-mi si tu un raspuns si scrie la cautare surgery simulator ok? ne mai auzim pa...