| AddaP a întrebat:

:3 As vrea sa incep sa joc din nou imvu, si totusi nu as vrea sa o iau de la capat (sa imi fac un cont nou), si m-am gandit ca ma puteti ajuta. :3 Cine are un cont de fata (sa nu fie noob ) care nu ii mai trebuie, poate ma puteti ajuta. Multumesc anticipat. O sa va fiu recunoscatoare, poate va voi putea ajuta si eu la randul meu. :*

1 răspuns:
| doreal a răspuns:

Nu stiu, eu am vrut sa imi fac cont pe imvu dar mi se pare mai fain stardoll