| impresivepanda a întrebat:

Heii am mai postat chestia asta dar vreau sa completez inca ceva:

Eu stau la bloc si am un geam catre un alt bloc in care sta un baiat. L-am urmarit o vreme pentru ca a inceput sa-mi placa, si am reusit sa fac rost de numarul lui. Acesta era cu 3 ani mai mare ca mine. Am tot vorbit o vreme prin mesaje si mi-a propus sa ne intalnim.( problema e ca el are o gramada de prieteni ) Ce vreau sa spun e ca de fiecare data venea cu alti prieteni. In fine : prietenii lui m-o placut enorm dar el parea mai tacut si parca il oprea ceva... Dupa asta m-am mai intalnit de multe ori cu el dar parca ceva ma oprea sa vorbesc cu el = nu stiu ce dar nu puteam mi-era parca rusine... puppy dog eyes x_x.A trecut un an in care nu am mai tinut legatura si apoi a inceput sa ma sune, >D< eram incantata dar tot parea inca nedumerit sau ganditor. Imi place enorm de el :`~ Cum il pot cucerii? va rog spuneti-mi :*

Dupa o vreme o inceput sa-mi placa de un alt baiat care ma place si el dar e prietenul lui cel mai bun. Cum sa fiu cu baiatul asta cand incercam sa-l cuceresc? Nu mai stiu ce sa fac...

1 răspuns:
| Cybertron99 a răspuns:

Vorbeste tu personal cu el happy Fa tu primul pas daca el nu-l facewinking