| paranteză a întrebat:

Heii,am o placă de păr, se numeşte "Remington wet2 straight", dacă o folosesc împreună cu protectia termică de la Syoss mi se va arde părul?

Răspuns Câştigător
| mdana a răspuns:

Produsele din gama Syoss, sunt f bune, cel putin parul meu este multumit de Syoss de la sampon pana la vopsea de par. Acum depinde si de parul tau (daca este rezistent sau nu) depinde cat de des folosesti placa ( incearca sa nu o folosesti chiar zilnic, parul tau oricat de puternic este va ceda la un moment dat )! Daca dorinta ta este de a folosi placa...fa tot posibilul sa o folosesti cat mai rar..adica la 2-3 zile..nu in fiecare zi, si niciodata sa nu lipseasca protectia de par de la syoss.Succes