| Allecss a întrebat:

Heii, am si eu nevoie de o persoane care stiu sa editeze pozele foarte bine ( in photoshop de preferat) as avea nevoie de un editor mai profesionist ( ma refer sa se priceapa cat de cat ).
Am nevoie urgent, lasati-mi mesaj sau raspuns la intrebare cu link-ul de la facebook sau id de messenger)
Va rog mult, dau funda!

3 răspunsuri:
| Allecss explică:

De persoane *

| 16Gabriela a răspuns:

Eu stiu happy ...chiar ma pricep foarte bine, asta e adresa mea gabriela.cornea16@yahoo.com, daca vrei vorbim pe mess.

| Mk01 a răspuns:

Nec.robert_em şi discutăm pe messenger :3