| Dadda a întrebat:

Heii`! Am si eu o intrebare.

Nu stiti cumva niste siteuri de pe care as putea sa`mi comand niste DC`uri?big grin.Am tot cautat dar am gasit doar cateva si nu erau nici prea straluciti si mai erau si scumpibig grin.

Fundabatting eyelashes

1 răspuns:
| REDSQ a răspuns:

Www.ebay.com;)) scumpi da buni. Eu ii am de 2 ani :)) si n-au nici pe naiba. Dai un ban si stai in fata. Sau daca esti din Bucuresti... la Unirea Shopping Center la magazinul cu articole de urban fashion, skate-uri, adidasi, geci, sireturi, accesorii.