| georgily a întrebat:

Heii, as vrea sa ii fac la cea mai buna pr a mea, de ziua ei un filmulet cu mai multe poze cu noi..si nu prea stiu ce melodie sa pun. Va rog frumos sa imi spuneti niste melodi care s-ar potrivi, pentru genu asta de video. Funada!

Răspuns Câştigător
| Cloditta a răspuns:

Si sora mea a primit un filmulet de genul acesta, iar prietena ei a pus piesa de la Miley Cirus "A true friend". Piesa este foarte draguta, si crede-ma daca va asculta versurile va intelege ce incerci sa-i transmiti.

P. S. Doar ca sa stii, sora mea are 18 ani, si nu a deranjat-o faptul ca piesa a fost cantata de Miley.

1 răspuns:
| SookiexD a răspuns:

Asta iti spun ca s-ar potrivi :
http://www.youtube.com/watch?v=ZV5u7s2GoY8&NR=1&feature=endscreen
Funda? :o3