| Calli a întrebat:

Ce parere aveti de look-ul acesta? http://www.facebook.com/....../photo.php merit sa incerc?

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Directorul școlii și dirigintele/diriginta nu vor fi foarte încântați de asta.

| RebecaBaa a răspuns:

Şi eu am încercat aproximativ la fel, dar cu roşu... Părerea mea, e foarte greu de întreţinut, şi părul, care trebuie îndreptat zilnic pentru look-ul ăla, şi vopsire la 2 săptămâni sau aşa ceva...la cum mi-am ars părul, n-aş mai încerca big grin Dacă ţie îţi place mult, poţi încerca :*