| Roxii33 a întrebat:

Heii
cum se fac cerculete atunci cand fumezi?big grin

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Era o chestie prin care suflai si se faceau baloane trebuia sa faci solutia aia cu sampon.Fa baloane dinalea mai bine decat...

| greyhound a răspuns:

Teoria zice sa tii buzele in forma de cerc si sa impingi aerul printr-o miscare de mandibula. Dar tot practica e sfanta

| swordfish a răspuns:

laughing
Asa ceva inveti doar incercand,
Si eu la randul meu am intrebat pe toti care faceau cerculete cum le fac dar nimic, pana cand intr-o zi cand stateam si fumam o tigara si ma prosteam si deodata am reusit sa fac cerculete, dupa vreo 2 sau 3 tigari numai asa le-am fumat laughing
BAFTA!