| Mălinuşaaa a întrebat:

Heii big hug Hristos a inviat! kiss Cine stie ce inseamna "CIUPESTE" pe FaceBook tongue Fundita + voot kiss Pasteee Fericit! >big grin

Răspuns Câştigător
| Capriciosa a răspuns:

Adevarat a inviat!

Ciupitul pe facebook inseamna sa-i atragi atentia user-ului sau daca nu am mai intrat de mult pe facebook e un semn in care ii spui sa mai intre si el.big grin

Paste fericit si tie!

3 răspunsuri:
| abubusd a răspuns:

Ii timite o atentioanre prin care il informeaza ca tu l-ai ciupit-este ca un fel de mesaj instant sau de buzz dar fara sunet...

| iuliaGirl11 a răspuns:

Cred ca ca sa-i atragi atentia userului. Funda? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un buzz ca si pe mess dar fara sunet. Funda?