| Laviii18 a întrebat:

Heii`!:* dati`mi ceva idei de id`uri pentru fete {dar sa fie mai faine.hee hee }. pentru cele mai faine idei dau funda :*

1 răspuns:
| anaabwaa a răspuns:

1.Nu ignora persoana careia ii pasa de tine. Pentru ca intr-o zi vei realiza ca ai pierdut luna, incercand sa numeri stelele...
2.Atunci când într-adevăr contezi pentru cineva, acea persoana îşi va face timp pentru tine mereu, fără minciuni, scuze si promisiuni
3.Protejeaz-o ca pe o fiica. Iubeste-o ca pe o sotie. Respect-o ca pe mama ta...
4.Te iubeste, nu acel care vesnic iti jura iubire, dar acel care in tacere te face fericita!
... funda?