| Deea_2612 a întrebat:

Heii :*! Dati-mi si mie statusuri despre prietenie, dargoste, chestii... Dar as vrea d`astea mai noi si nu luate de pe alte site-uri, va rog! Fundaa :*!

1 răspuns:
| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

1. Te iubesc la nebunie,ca pe-un tort pe farfurie, te-asi manca cu lingurita, si ti-asi saruta gurita:X:*:P
2. Va place nu va place mama alta nu mai face
3. Invidia doare " Sunt prea tare … Timpul se scuRge`n [RELUARE]
4. Ce poti face azi nu lasa pe maine, lasa pe poimaine ca poate nu o sa mai fie nevoie.
5. Cine-i harnic si munceste ori ii prost ori nu gindeste
6. PuShTaNe GoLaNe NeBuNuLe De`aI sa cAzI iN mANa mEah` UiTzI de iUbItA tAH`.;):))
7. Colo sus in cimitir joaca mortii noaptea-n sir daca ai ceva cu mine am un loc si pentru tine
8. Femeia trebuie tinuta in puf…puf o palma puf un pumn:))
9. Nu ma deranjati pasc vaca pe net
10. Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea.
11. Zambeste.maine s-ar putea sa fii stirb

http://www.dulceata.net/statusuri/