| pisiiiiii a întrebat:

Heii! Deci vreau sa imi fac un jurnal, ce pot face/scrie pe prima pagina? :3 funda

2 răspunsuri:
| BMicha3l a răspuns:

Sa desenezi ce simti? sau sa desenezi... ceva ce iti place foarte mult happy

| pisiiiiii explică:

Du-te ma si culcate ca nu mai poti, ai grija sa nu mori de nervi ca vreau eu sa imi fac jurnal. Tu vezi-ti de treaba si spune in continuare tuturor tot despre tine+cateva minciuni asa ca sa fii tu buricu pamantului ca ai lesina dracului daca nu te-ai baga si tu in seama un pic(mai mult). tongue