| Kittylover2011 a întrebat:

Heii! Imi spuneti va rog o optiune la cartela Orange ca sa am internet? happy Dar nu aceea cu net pentru o saptamana care poate fi activata doar la 365 de zile happy Va roooog chiar am nevoie.Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru o cartela prepay Orange, poti alege una dintre optiunile din aceasta pagina : http://www.orange.ro/prepay/internet-pe-mobil/index.html

Cu prietenie,
Orange Helper

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege o optiune de aici si poti sa mai faci schimb, dai minute (in retea sau nationale) si primesti MB. Exista oferta de schimb. Gasesti daca suni la *100#