| BlackMO a întrebat:

Am o optiune activata pentru cartela PrePay Orange si am intrat pe site sa folosesc serviciul de schimbare a beneficiilor insa imi apare un mesaj ca nu as avea activata nicio optiune. Numai mie imi apare asta sau mai are si altcineva problema?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne spui intr-un mesaj privat numarul de telefon pe care ai deschis contul online sau adresa de mail. Verificam situatia si o remediem, daca este cazul.
O zi buna,
Orange Helpers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce pe site? Pe telefon faci schimbul. Suni la *100#, ramura schimb (nu mai stiu ce numar) si urmezi pasii.