| Inna65 a întrebat:

Heii`^^. Mi-am luat niste tenesi si as vrea sa ii "personalizez", cu scris, desene si alte chestii. Dati-mi niste idei`! Fundaa`.tongue

3 răspunsuri:
| LovelyBitch a răspuns:

Poti sa faci inimi.sau sa scrii "superba, draguta, trendy"... chestii din astea

| Zambiliciu a răspuns:

Poti sa iei de la magazin pietricele speciale pentru haine si sa le lipesti si nu iti recomand sa scrii sau sa desenezi cu markerul pentru ca in contact cu apa se intinde. Poti folosi pix daca vrei neaparat sa scrii.

| me4ever98 a răspuns:

Poti sa faci niste stelute sau inimi...si sa scrii ceva de genu:stilish,emo,cool, bad girl, creazy! ar arata mistolove struck