| Codruta a întrebat:

Dati-mi niste idei big grin Cum sa imi personalizez oracolul? Ce versuri sa scriu? Sau ce sa desenez in el? Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Lady_4667 a răspuns:

Buna!
Exemple de intrebari :0. O formula de inceput
1.Prenumele
2.Adresa (opt. -daca nu vreti sa o postati puneti "-")
3.Culori preferate
4.Imbracamintea preferata
5.Incaltamintea preferata
6.Mancarea preferata
7.Bautura preferata
8.Anime-ul preferat
9.Muzica preferata(genul)
10.Cantaretii sau cantaretele preferate
11.Formatiile preferate
12. Zodia ta
13.Numele de fata preferat
Sau :
1. ce coafura ai prefera? 2.modelul unghiilor cum l-ai vrea? 3. dar marimea lor? 4. ce imbracaminte ai prefera? 4. ce parfumuri preferi? 5. ce oja preferi? 6. ce ruj sau luciu preferi? 7. ce stii tu despre frumusete? 8.de ce este importanta? 9. daca nu ai avea frumusete ce ai face? 10 frumusetea este totul pentru tine? 11.pana acum ai fost sincera despre frumusete? 12. daca da inseamna ca esti o frumusete de nedescris!
POTI SA LIPESTI IN EL POZE CU TINE CU VEDETELE PREFERATE...etc.
14.Numele de baiat preferat
15.Descrie-te in cateva cuvinte
16.Hobby-ul tau.
17. Ce nu iti place
18. Ce iti place
19. Flori preferate
20. Ce meserie ai vrea sa ai
21.Cum ai vrea sa fie cel/cea mai bun/a prieten/a?
22.Carti preferate
23.Filme preferate
24.Ai multi/multe prieteni/prietene?
25. O formula de incheiere