| AnnnaMarrria a întrebat:

:* am o geanta alba simpla si as vrea sa o personalizez singura,cu desene si chestii big grin dati-mi si mie va rog niste imagini sau site-uri cu genti desenate acasa etc,sau daca nu,dati-mi voi idei cum as putea sa o desenez, ce sa ii desenez mai exact

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

Deci deci:
poti sa-ti decorezi geanta cu paiete pe care sa le asezi intr-un anumit model.
foloseste alte margele mai mari si diferite insigne cu smile.
ai o multime de variante ca safaci o geanta fainalaughing
daca e de piele distreaza-te folosind brelocuri din abundenta ca sa arate "nebuna"

sper ca te-am ajutat... funda plspls?
te pup papa`:* wave

1 răspuns: