| Elenutsaaaa a întrebat:

Heii! Salut as vrea si eu niste melodii triste dar nu prealaughingÎntelege`ti voi ce veau sa zichee hee...

Răspuns Câştigător
| 4l3x a răspuns:

Pai sa incep : RimeZic - cu gandul la ea, vesca & ligia - ultima ploaie, chriss feat allexandra - poezie despre..., solo - imi amintesc, chriss feat allexandra - strig spre tine, DaOne - cat de mult raneste dragostea, chriss - imi pare rau, chriss - hai zambeste cu mine, chriss - o poza cu noi, liric - nu mai suntem impreuna, chriss feat allexandra - ultimul vers, bliza & keo - eu inca plang tu inca plangi, nimeni altul - inger si demon, bitza - numele tau, solo - povestea unui sfarsit, smiley ft uzzi - in lipsa mea, dan balan - despre tine cant, vescan - dansez cu pozele vechi, re'vers - inca te astept, vescan - odata, RimeZic - iubire neconditionata, no name - a fost odata, DaOne ft mada - a fost dragoste, tazy - ce a fost, RimeZic - suflet pierdut, RimeZic - suflet inchis, teasta feat chriss - vei ramane a mea, bullet - a fost odata, arssura - ultimele cuvinte, bullet lacrimi curg, andore - povestea mea si a ei, acoustic - el si ea, vampy - fiinta ideala, crazy win - spunem adio, mecena - lacrimi de adevar, mecena - catre ea, reverse - mai stai, chriss - aroma clipelor, celia - trag aer in piept, celia- povestea mea... fundita?[-o< sper ca ti-am fost de folos. funda? [-o<

1 răspuns:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Incearca Wake me up inside sad e ff trista