| Sadop a întrebat:

Heii happy.
Se apropie 8 Martie.
Ceva idei de cadouri?

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cateva idei de cadouri:

- buchet de flori
- ghiveci cu flori
- vaza pentru flori
- scrisoare de multumire (scrisa de mana, inregistrare audio sau video. Cu siguranta, surpriza va fi extrem de placuta.)
- cina pregatita de tine si/sau intreaga familie
- intalnire surpriza cu intreaga familie (mai ales daca nu mai locuiti in acelasi oras, surpriza va fi maxima)
- tort cu mesaj personalizat (comandat si cumparat de la cofetarie sau pregatit chiar de tine)
- dulciurile preferate
- cutie cu bomboane de ciocolata
- cos cu bunatati si delicatese (cutii frumos ambalate cu prajituri, fursecuri sau bomboane)
- rezervare la restaurant, pentru o cina cu intreaga familie
- bilete la un spectacol muzical (opera, opereta, concert simfonic, concertul formatiei sau artistului preferat) sau de teatru
- week-end la munte
- excursie la munte, la mare sau in strainatate
- programare la coafor
- sedinta de tratament la un salon Spa
- sedinta de masaj de relaxare sau terapeutic
- abonament la un salon Spa sau de masaj
- abonament la o sala de fitness
- aparatura pentru exercitii fizice efectuate acasa.

Răspuns utilizator avertizat
| ioanais a răspuns:

Gasesti aici idei cate vrei, in functie de stilul persoanei careia vrei sa ii faci cadou:
http://www.cuidei.ro/category/moda/8-martie/