| BobyJupanu1 a întrebat:

Deoarece se apropie 8 martie as vrea sa-i fac un cadou fetei pe care o plac(ea stie si nu ma baga in seama).Nu stiu prea multe despre ea.Imi puteti da ceva idei de cadouri frumoase si dragute.

7 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Bomboane și zambile happy nu te chinui sa ii iei un cadou scump. Nu pare prea interesată fata.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca fata nu te place si nu te baga in seama, nu crezi ca trebuie sa intelegi, ca nu te vrea deloc?
De ce ai vrea sa cumperi cuiva care nu te place, un cadou?
sa ti-l arunce in cap?
Pentru ca eu asa as proceda, cand cineva nesuferit incearca sa-mi intre pe gat cu cadouri sau atentii.
Fa-te mic, retrage-te si dispari din fata ei, ca nu are ochi pentru tine.
Cauta-ti o fetita care sa te placa si atcni ai cui oferii cadouri.

| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca te3 luni incoace, ai o obsesie care deja este paranoica, cu o fata care nu vrea si nu te place, dar tu te incapatenzi sa o faci sa te placa.
Sper sa intervina taica-su, ca sa te potoleasca, ca tu nu esti baiat de inteles.

| Sofer a răspuns:

Cumpărai flori.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Dacă nu te place de ce i-ai oferi cadouri? Ea nu merita cadoul tău. Oferăi mamei tale sigur se va bucura happy

| raducanuu a răspuns:

Eu recurg mereu la http://pravalia-cu-surprize.ro cand dau de urgente de genul asta :)) Gasesti o groaza de chestioare dragute si nu au dat gres nici macar o data!

| Distrus2k19 a răspuns:

NU merita sa ii cumperi nimic frate. Cu atat mai putin daca te ignora. Cumpara-ti tie ceva dragut, fa ceva care sa iti aduca tie bucurie!