| Alecsandra200 a întrebat:

Heii TPU!

Se apropie 1 Martie si nu prea stiui ce martisoare sa daruiesc prietenelor. Ceva idei? Fundita la cele mai frumoasalove struck. Puteti da poze de la google, descrieri oricetongue.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| InLove a răspuns:

Http://www.miidefloriart.ro/index.php?route=product/category&path=59 - eu de aici mi-am luat, cele in forma de floare si sunt chuiar draguta, sunt cu pietre semipretioasae
!

| Doddel a răspuns:

Ioo
ce te agiti atat? idei cauta google, cele mai bune.
calm, te-ai intrebat ce se intampla cu martisorul ala dupa ce ajunge acasa?
daca le-ai lua niste bratari "ros-albe" ar fi perfecte si le-ar placea mai mult decat un **** de trifoi sau mai stiu eu ce rahat.

| KaRa23S a răspuns:

Eiii si tu. Cand apar vanzatorii cu martisoare te uiti si vezi care sunt mai frumoase si gata.

| Alecsandra200 explică:

Frumoasee tuoate! Thank yuu very much:X! Vas da apruoape la toti funditse:d, dar numai una pot dax(!