| AntoniaAndreea a întrebat:

Heii :* Spuneti-mi si mie nume pentru facebook, un nume mai cool cu Andreea... Cat mai multe, Merci :* big grin Funda pentru cele mai frumoase nume si cat mai multe!

Răspuns Câştigător
| crisstian79 a răspuns:

Deea Andreea
Deea Deutza
Deea Deeutza
Andreutza Mititik
Andreutza Tha
Andreutza Frumusik
Andreutza Scumpik
Andreutza DoaRaTha

2 răspunsuri:
| SmiiileXoXo a răspuns:

Draga mea, pe facebook nu esti vazuta bine daca ai nume precum: Andreutza Cool, scumpika, Bruneta lui, Shatena Tha sau chestii de genul. Cel mai frumos este sa-ti pui numele Andreea Dei daca chiar iti doresti prescurtare sau alint : Deu, Deea, Deiii. Dar cel mai frumos ca si impact vizual este Deea [Initiala numelui tau de familie de exemplu M.] M. Andreea --> Andreea M. iar Deea sau cum vrei tu poti sa pui la nume alternativ. happy adica in paranteza laughing

| Moiceanu_Iulia_1999 a răspuns:

Andreea Andreiutza, Deea Andreea(sau Andreea Deea) Deya Deiutza, Andreiutza Deea.