| PTL a întrebat:

Heii``. Stiti` pe hi5 sunt fete care isi pun emoticoane de la mesenger pe pozee. cum fac.` plzz. funda

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Genuitoarea a răspuns:

Sunt editate. Sunt multe chestii poti sa pui tot felul de semne si imagini chiar. uite iti dau un Link de unde downloadezi diferite programe >big grin

| DeEAஐ a răspuns:

Isi editeaza pozele

| dollydee a răspuns:

Cu un program de editat poze numit PhotoScape. Il gasesti sa il descarci de pe net gratis si poti sa pui mai multe chestii, sclipici, stelute ce vrei tu...succes

| PTL explică:

Mss