| laviiiiiiiii a întrebat:

Heii^^. Stiu doar un site de unde pot downloada decat 3 melodii pe zi. Imi poate spune cineva de unde pot downloada melodii "fara numar" gratis? Funda^^. Multumesc!

4 răspunsuri:
| lookingforlove a răspuns:

O poti face si din youtube happy
Descarca VD Suite din google, e gratiswinking cand il incarci, il deschizi si copii locatia link-ului muzicii care-ti place din youtube si postezi in spatiul liber (vei vedea) dupa cum se salveaza videoclipul, poti s-o convertezi in MP3, in optiunea Convertorwinking succes!

| dezireh a răspuns:

Da.eu downloadez de pe un site gratis.scrii cum se numaste melodia, dupa care scrii dowloadez( kull) si atat. funda? si nu uita sa scrii kull