| MadiiMadii a întrebat:

Heii TPU. Am o mare problema. Am vreo 3 conturi pe Facebook, dar numai unul il folosesc si as vrea sa le sterg pe celelalte 2, dar numai stiu parola. Ce pot sa fac? Nu mai suport sa fiu etichetata pe cele 2 conturi si sa nu fie ale mele. Ma puteti ajuta cu un report ceva va rog. A, da, si inca ceva... Daca nu voi mai intra pe el se va sterge odata si odata? Scuzati categoria dar sunt disperata :@

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Dai la recuperare parola si dupa ce o restaurezi poti sterge conturile.

1 răspuns:
| alex19956798 a răspuns:

Nu cred ca ai ce fac thinking ...ps: nu o sa se stearga singure straight face