| MihaRalu a întrebat:

Heii, buna TPU! Imi spuneti si mie cum pot sterge mai multe poze de odata de pe facebook si din albume si din cele care sunt etichetata, vreau sa fac curatenie pe acolo laughing. si nu stiu cum sa sterg mai multe de odata, m`am plictisit sa sterg cate una, iar de la restul sa imi scot etichetele. Deci cum sa sterg mai multe de odata, ma puteti ajuta. URGEN, papion.love struck

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

In primul rand, poti sterge doar poze incarcate de tine! Nu poti sterge poze in care ai fost etichetata daca nu sunt incarcate de tine.
In al doilea rand, nu poti sterge mai multe poze deodata de pe facebook. Le stergi pe rand, una cate una sau stergi direct albumul.

| xPerTs a răspuns:

Cred ca te pot ajuta eu...nu poti sterge mai multe odata.dar se sterg mai lejer una cate una..deci,dai la "Edit Album" si la pozele tale va arata in coltul din dreapta sus o sageata.dai clik pe acea sageata si dai sterge aceasta fotografie si se va sterge imediat. sper ca ti, am fost de ajutor.xD