| georgexx82 a întrebat:

Salut TPU! Cand eram mic obisnuiam sa-mi fac multe conturi pe diferite retele de socializare, din fericire am reusit sa le sterg si sa-mi iau o piatra de pe suflet happy Mi-am facut si pe steam niste conturi in care am folosit atat numele, cat si poze cu mine si as vrea sa scap si de acestea, doar ca nu stiu cum, am dat report, dar fara nici un rezultat si nici email-urile sau parolele nu le mai stiu. Ce alta metoda mai exista de a sterge conturile de pe steam? Daca ma puteti ajuta cu orice ar fi grozav. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| georgexx82 explică (pentru ReddY25):

Da, dar nu am acces la conturi, am incercat sa le recuperez, dar degeaba. Si as vrea sa stiu daca le pot sterge altcumva? De exemplu prin report sau ceva de genul

4 răspunsuri:
| Banned993218 a răspuns:

Daca nu poți să te conectezi la cont nu poți să îl ștergi.

| georgexx82 explică (pentru Banned993218):

Dar daca ii dau report de mai multe ori se poate sterge?

| Banned993218 a răspuns (pentru georgexx82):

Nu, nu se șterge fiindca nu a încălcat nicio regulă a comunității steam