| Ðεdεε a întrebat:

Heii TPU happy Am si eu nevoie de niste idei de provocari si intrebari, pentru "Adevar si Provocare", pe mess! Cat mai multe, va rog :* Dau funda, la cele mai bune big grin

Răspuns Câştigător
| Irinα a răspuns:

Pai...
Te provoc sa:
-ma saruti frantuzesc la urmatoarea intalnire

-sa ma saruti

-sa imi dai web si micrrofonul si sa imi arati cum faci cuiva (unui prieten) o farsa la telefon

-sa ma duci maine in parc.oras...mall...

-sa ma saruti maine foarte foarte mult.

-sa-i spui lui _(o prietena d-a ta) : ca te-ai despartit de mine si daca vrea sa fie cu el.si el sa-i zica apoi: a fost o farsa.

-sa-mi cumperi maine o inghetata...
te provoc sa scrii la status...
te provoc sa pui la avatar o poza cu...
te provoc sa imi dai web

5 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Vezi aici:
http://www.askmen.ro/......care-25349
O zi bună!

| AngelHugz a răspuns:

Acum cativa ani la ziua de nastere a unui coleg l-am provocat pe colegul de banca sa-si faca unghiile cu marker negru permanent. Si a doua zi la bazin inca le mai avea negre.

| Feelings14 a răspuns:

Provocari :
- sa dea mass la toata lumea ca o iubeste pe X sau ca s-a culcat cu X laughing
- sa puna la avatar o poza cu X si la status : Iubirea mea

| WildS0ul a răspuns:

Paiii daca ai web e fain tongue provocare: sa faca striptis in timp ce tine in gura o lingura cu un ou, sa stinga un chibrit in gura, sa manance ceapa cu branza in fata camerei, sa dea din cur rolling on the floor...sau sa puna la status chestii gen: BRB ma pis, Cine vrea sa fie cu je? Lumee! sunt un cocalar laughing
FUNDAA? happy

| Ðεdεε explică:

Pff. laughing)) Bune toate rolling on the floor