| pufuulets a întrebat:

Heii TPU;-***.Are vreo cineva o pagina pe facebook la care as putea fii admina mai mare adica peste 300 de likes sau am o pagg` de 50 de likes si care ati vrea sa ma ajutati sa o cres.Astept raspp`...Dau FUNDA paginii care se ofera sa ma i`a ca admina;-***.

1 răspuns:
| KoaLaBoY a răspuns:

SALL asa putea eu sa iti ofer un post pe pagina RASATOR ca admina, uite numarul meu de telefon sa ma suni ca sa stabilim 0727857197 e vodafon.sau trimite-mi mail la adresa asta marianasindie@yahoo.com