| T3quila a întrebat:

Heii' TPU!
As vrea sa fac un blog pe internet dar vreau sa fie gratis acel blog, exista bloguri gratis... daca DA, va rog din suflet sa-mi dati un link ceva cu mai multe sau si numai unul.
Multumesc din suflet ca m-ati ajutat, dau fundita love struck!

Răspuns Câştigător
| VanillaBloodWolf a răspuns:

Www.blogger.com
www.wordpress.com
www.tumblr.com

sper ca te-am ajutat :D

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Ucoz.ro... eu aici mi-am facut blogul si e usor de folosit, si gratis happy

| FuckSchool a răspuns:

Da exista bloguri gratis. Chiar eu am unul. Uite acesta este site-ul : https://accounts.google.com/......rviceLogin Sper ca te-am ajutat :)!