| lovetheyfunny a întrebat:

Heii tpu..care se uita la Tequila[Bianca Adam]ar trebui sa stie episodul cand purta pe mana un fel de tatuaj facut din silicon sau ce nu stiu exact era pana la cot mi se pare ..nu stiu exact cum sa explic dar daca stie cineva cam despre ce vorbesc va rog putin ajutor un link ceva de unde pot sa il comand. multumesc :*

2 răspunsuri:
| NH4OH a răspuns:

Era o mânecă tatuată.
Google it: mânecă tatuaj și îți alegi ce dorești.

| pinkpityc a răspuns:

Era o mânecă de bluza și era scris site-ul de unde era în descriere, sau poate te referi la altceva