| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. Cine imi poate da nume de albume pentru hi5? Despre orice si sa fie in engleza.si daca nu sunt bune si in romanalaughing. Multumescc. Fundaa.

Răspuns Câştigător
| YukyTsukiyomi a răspuns:

Only hope=ultima speranta, destiny=destin, somthing special=ceva special, just me=doar eu... fundabig grin(astea le-am inventat eu )laughing

6 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Anything
big like
my world
some... pictures
i think...

Clipe.
Vise
Poze.

Funda?

| Bubuuuu a răspuns:

"Life is good" happy

| BuburuzZzu` a răspuns:

Hold up [ Iubix`s] = Rezista [ Iubix`s]
:X E numele albumului meu preferat

| Lala20 a răspuns:

Pozee! / Pics` [love struck] / Ju$t M3 smug / Summer love struck/ Winter happy / H0me. laughing / Everybody`s Dancing! \dancing /
Cam asa ceva as pune eu. fundaaaaaaaa?

| xRaLuCaX a răspuns:

Me and my bff, eu is aia mica, i love u; x, me and he, my crazy images, ...mai multe bafta; x

| Scarlettt a răspuns:

Iarna[:X] -daca ai poze iarna
new picsbatting eyelashes
Looove♥
a new style