| 1DPinkpOint a întrebat:

Heii TPU! Daca ati avea de ales intre o excursie la Londra si o vara intreaga petrecuta cu cea mai buna prietena -singure acasa majoritatea timpului-ce ati alege si de ce? nu ma pot hotara!

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

Sincer as alege cu varianta cu prietena. Ar insemna mai multe clipe de neuitat, dupa parerea mea, mai multa distractie si relaxare decat o vacanta obositoare departe ca sa vezi. niste cladiri care tot acolo raman pana la urma, nu?

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Vacanta la Londra. Gandeste-te ca nu o sa ai ocazia de a merge la Londra in fiecare zi. Cu prietena ta o sa stai pana pleci. Ce-i drept, e cam greu de ales, dar oricum, as merge la Londra dac-as fi in locul tau

| 1DPinkpOint explică:

Va multumesc pentru raspunsuri! :* pana la urma am ales o vara cu prietena love struck.Si poate cine stie. daca vrea si ea mergem la anul in Londralove struck Ms mult tuturor :* din pacate pot alege doar un raspuns castigator sad sorry.

| GoBackInFuture a răspuns:

Depinde cum vrei tu : daca chiar sunteti prietene foarte bune, eu zic sa stai cu prietena ta o vara intreaga. La Londra, nu stiu ce se zic, daca stai cam o saptamana-doua, nu stiu daca s-ar merita sa renunti la prietena ta. In plus, gandeste-ta la raportul acesta : o vara intreaga cu cineva la care tii *(3 luni, 92 de zile) vs 1 saptamana-2 la Londra unde ploua tot timpul si e mohorat. Eu votez o vara cu prietena ta happy

| Andreea2239 a răspuns:

Poi o solutie ar fi...sa mergi cu prietena ta la Londrahappytongue:*

| mayafashion29 a răspuns:

Sa inteleg ca ti la ea dar daca iti doresti sa mergi va intelege daca este prietena ta cea mai buna nu se va supara. Excursia merita deoarece vei invata foarte multe lucruri noi spune-i cat de mult iti doresti sa mergi nu se va supara sunt sigura.Vacanta placuta!