| Liniutzzaaaaaa a întrebat:

Heii TPU! [SFAT! ]Pe 18aprilie e ziua mea de nastere :X [14 anishori] si nu prea am idei unde as putea faceo...NU vreau la restaurant sau ceva gen pentru ca nu o sa vina ft multi. Ma gandeam la MC' dar nu stiu ce meniu as putea alege...AM avut momente cand ma gandeam sa o fac afara laughing sa iau prajituri, suc.Helppp!

FUNDAA!

3 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

La mc iti poti face ziua pana la 9 ani dar sa ii duci tu la mc si le faci cinste dar te cam costa mai bine faci acasa sau iesi la o terasa iei vreo 3 -4 pizza mari depinde ca-ti sunteti suc si o prajitura si te-ai scos mai ieftin decat la mc

| onlyketoops a răspuns:

Eu zic sa o faci la padure mai ales ca incepe sa se incalzeasca.App la multi ani!

| ada_7517 a răspuns:

La No limit. puteti face ce vreti acolo.
acasa.
sau undeva la o terasa.nu stiuthinking sper sa iti foloseascalove struck