| anonim16666 a întrebat:

De ceva vreme ma tot gandesc unde sa imi petrec ziua de nastere(specific ca sunt fata si o sa implinesc 14 ani).Am multe idei dar nu pot alege una.acasa mi-am tinut-o in fiecare an iar anul acesta vreau sa fie ceva special.Ma gandeam si la un restaurant dar nu stiu cat ma va costa(nu vrau sa cheltui o avere pe o petrecere). Fundita cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| SirGilbert a răspuns:

Daca prinzi vreme buna poti sa organizezi o petrecere in aer liber in gradina(daca ai asa ceva) sau intr-un loc mai retras, gen un deal, un camp, etc!

| anonim16666 explică (pentru SirGilbert):

Mersi

| SirGilbert a răspuns (pentru anonim16666):

Distractie placuta!