| VanillaChocolatte a întrebat:

Heii TPU. Sunt admina la o pagina(manager). Am mai bagat o fata manager, care m-a bagat content creator. Si vreau sa ma bag din nou manager, dar ea nu vrea. Ma ajutati? Va rog? Dau funda!
Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Hmm... nu prea ai cum să revii la manager, doar dacă-ți dă ea postul.
Minte-o și tu cu ceva spune-i că ștergi pagina de pe e-mail dacă nu-ți dă și nu mai rămâneți nici una...

2 răspunsuri:
| VampireBlood a răspuns:

Încearcă să "negociezi" cu acea fată.

| Ioana300 a răspuns:

In primul rand as incepe prin a iti zice ca ai facut-o maregreseala darnu te ajuta si cred ca realizezi ca ai facut o maregreseala.Singurul lucru care mi-a trecut acum prin cap este: Incearca sa vorbesti cu o prietena de a ta in care chiar ai incredere si ea la randul ei sa vorbeasca cu fata aceea sa o faca si pe ea maneger! Ea fiind manager arputea da aceea admina afara si sa te puna din nou pe tine!
Sper ca ai inteles! Succes!winking