| MyssyChrissy03 a întrebat:

Heii va rog de unde pot face rost de un program pe care sa fac videoclipuri gen sa adaug muzica pe care o vreau eu si sa pun pozele care sa se arate pe rand va rog. fundoi

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Cu Windows movie maker, sarp utea sa il ai in calculator, de obicei programu asta intra cu windowsu Xp cand instalezi. Daca nu il ai il poti lua de aicea:http://download.chip.eu/ro/Windows-Movie-Maker-2.0_92499.html
Alt program mai e Sony Vegas.

1 răspuns:
| Mewy a răspuns:

Windows movie makerhappy il l-ai de la inceput in pc
daca nu il gasesti click pe start >search>all files and folders> scrii "windows movie maker' acolo si dai search
funda?