| Sunshiine a întrebat:

Heii love struck
daca dau ignore cuivaa el ma maii are in lista luii d >meess?:
fundalove struck!

Răspuns Câştigător
| roxana_1249 a răspuns:

Da te mai are in lista de mess
da atunci cand o sa intri nu ii va mai aparea ca esti pe mess
si nici nu va mai putea sa vorbeasca cu tine nici tu cu el.
fundahappy

4 răspunsuri:
| lulalica a răspuns:

Da! dar nu poate sa-ti mai scrie sa sa mai aiba vreun contact cu tine
Sper ca te-am ajutat:*!

| PasareaNeagra a răspuns:

Da te are, dar nu iti poate scrie nimic si nu te mai poate deranja, orice ar face nu te mai poate deranja decat daca il scoti din ignor.

| roxana_1249 a răspuns:

Da te mai are in lista dar
nu o sa ii mai apara atunci cand esti pe mess si nici nu mai poti sa vorbesti cu el nici el cu tine
fundahappy

| Daniella a răspuns:

Cand dai ignore cuiva, il stergi din lista ta, nu si din a lui.Astfel niciunu dintre voi nu mai poate vedea daca celalalt este on.