| SEBASTIANDER a întrebat:

CUM dau un ignore cuiva pe meess?

Răspuns Câştigător
| ValyOppa a răspuns:

Messenger-->Preferences-->Ignore List-->Add si adaugi id-ul persoanei careia vrei sa-i dai ignor.

5 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

Il stergi din lista de mess. Apoi il ingori, urmand pasii mentionati de ValentyinaSakura. Noteaza-ti idul inainte sa-l stergi, pentru a tine minte ce ignori.

| WoodenCross97 a răspuns:

Pai lasi fereastra deschisa cu cel care vrei sa-i dai ignore si stergi id-ul.si la fereastra acelui id va scrie sus add usser sau ignore list si dai ignore list si atat. FUNDA?

| BadxGood a răspuns:

Deschis casuta prin care vorbesti cu el, apoi, din lista de prieteni apasand click stanga ii dai sterge sau delete(depinde de limba in care ai messu'), revii la casuta de chat pe care o ai deschisa si trebuie sa iti apara undeva sus in dreapta cu rosu ignore, apesi acolo si asta a fostwinking

| ItzyxD a răspuns:

Sau lasi fereasta deschisa unde vb cu el >>il stergi si dupa apare pe fereasta aia "Add" si "ignore" si dai ingnore

| Ionut19981998 a răspuns:

Pai dai click dreapta pe id`ul lui si dai delete si apoi yes fara sa bifezi nimic, apoi te duci la address book care e tot in lista ta de messenger, dai o data click acolo unde scrie Address Book si acolo iti mai apare id`ul lui, dai dublu click pe id`ul lui si sus in dreapta ai scris Ignore, dai Ignore si apoi Yes.