| Emeinaaaa a întrebat:

Buna
Ajutati-ma va rog crying
In seara asta am esit cu iubitu meu eu am 13 ani el 14 era ora 8 jumate. Asa am stat de vorba pana la 9 jumate. Sii mi-a dat mesaj un baiat da nu la bagat in seama ca m-a intrebat ce fac acel baiat in fine.am plecat fiecare la casa luii.winking. Cand ajung acasa ii dau sms.sii mi-a zis : "Tot asa ai ramas" si i-am zis ca nu inteleg.Sii de atuncii nu`mi maii raspunde e ora 11 si numii raspunde la nicii un sms.cu ceam gresit? Pana acu cateva ore ne iubeam iar acum?sad.
CE sa fac?sad.
dau funda:Xcrying

11 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

Hmm nu stiu din moment ce se supara asa rpede pentru ca ai primit mesaj de la alt baiat eu zic ca nu tine la tine chiar asa cum zice pentru ca in cazul lui se exclude gelozia pentru ca at ar fi pus o gramada de intrebari. nu mie se pare corect ceea ce face adica s-a suparat din nimic. in primul rand nu esti casatorita ca sa nu poti vb cu altii in al doilea rand nici mcar nu ai vorbit cu altcineva doar altcineva tia trimis mesaj. Asta e o sai treaca mai suna-l la dimineata sau daca nu cand il vezi fata in fata intreaba-l ce s-a intamplat

| Annim a răspuns:

Cum sa te ajut daca nu-nteleg nimic ce ai scris?
ai stat la intilnire cu iubirea vietii tale
un tip ti-a dat un mesaj iubitu-l tau l-a vazut si apoii tia scris fraza "Tot asa ai ramas? Am scapat ceva?

| Emeinaaaa explică (pentru Annim):

Decii eu am esit cu pretenul meu sa ne intalnim.Ne-am intalnit am vorbit si la un momendat cand sa plece stateam la el in brate si mi-a dat unu un prieten mesaj " Cmf?"si i-am raspuns ca stau.Sii iubitul meu nu a zis nimic nu s-a suparat. Ne-am luat la revedere si am plecat.Cand am ajuns amandoii acasa i-am dat mesaj "Ce facii?'SI el mi-a zis 'Tot la fel ai ramas'. Sii nu am inteles eu.Si i-am zis ca n-am inteles.Si mi-a zis ca inteleg pana maine!sad. Sii nu maii mi-a raspuns la mesaje de la 9 jumate pana acum la ora asta!

| Annim a răspuns (pentru Emeinaaaa):

Cel putin baietii nu-s asa de gelosi ca fetele...
La o intilnire trebuie sa uiti de toti prietenii si de toate prietenele pentru 1 ora... Mesajul ala putea astepta la naiba, Cred ca s-a gindit ca vorbe-ai cu altu pe telefon chiar in bratele lui. Daca mai inainte ai inselat pe cineva cu altul, lui i s-a intiparit in minte, si de aceea spune ca nu te-ai schimbat si tot la fel ai ramas... alt motiv logic nu gasesc,

| Emeinaaaa explică (pentru Annim):

Orcum ne-am despartit.Motivu era ca luii ii placea de altcineva si motive nu gasea!straight face

| Annim a răspuns (pentru Emeinaaaa):

Trist, sad imi pare rau pentru voi, ei ce sa-i faci Mereu se termina asa... traim mai departe.happy

| Emeinaaaa explică (pentru Annim):

Asa este!happy

| IULY991 a răspuns:

Cineva isi bate joc de tine, acum nu poti rezolva nimic, intalneste-te maine cu iubitul tau la scoala si intreaba-l de ce e suparat pe tine?
P. S.:S-ar putea fi si alt motiv din care e suparat pe tine, dar sigur cineva l-a mintit

| Senaris a răspuns:

Ce sms i-ai dat? In primul rand nu mi se pare sa fi gresit. Poate nu stiu, te-ai comportat cum nu vroia el s-o faci. Sau poate pur si simplu se joaca ceva sau doarme si de aia nu raspunde. Vezi maine cum decurg lucrurile si anunta-ma aici, voi incerca sa te mai ajut!

| Emeinaaaa explică (pentru Senaris):

Ia-m dat si 28 de sms pana acu da nu vrea sa-mi raspunda deloc...

| serk a răspuns:

Probabil ar trebui sa-l suni si sa ii spui ca trebuie sa vorbiti, degeaba fuge de problema, problema inca exista acolo undeva si trebuie rezolvata. Pare matur pentru varsta asta dar e cea mai buna solutie.