| marina2116 a întrebat:

Heiii... :*, as vrea si eu niste statusuri, scurte si la obiect. Despre dragoste, despre viata, nu conteaza. happy

Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| B0rnC0nfuseed a răspuns:

1.Cand sunt cu tine, totul pare mai bine.
2. Fericirea nu sta-n plic. Poti sa razi si fara sa fumezi nimic!
3.Auzi dar nu asculti!
4.O minciuna spusa destul de des devine adevar!
5.Nu fi siret ca te fac fundita.
6.Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca am pierdut ceva inseamna ca nu mi-a trebuit.
7.Inainte sa ma critici, asigurate ca tu esti perfect
8.Eu şi tu suntem perfecţi într`un cadru imperfect!
9.Adevarul nu insulta, ci serveste dusuri reci prostiei calde.winking
10.Pentru tine simt ceva special, nu mai este acel sentiment banal. :X
11. Zici ca totu-i bine, că lumea ta e roz, da' a mea are buline.
12.Ups! Am mai pierdut încă o relaţie
Că trenul vieţii mele nu opreşte în orice staţie!
13.Educata de destin.Simt mult arat putin.:X
14.Mam educat singura intr-o lume dura
si am vocabularul necesar sa va*** in gura.
15. Vreau o viata nouaa! Si de restuuu` caramele! puppy dog eyes
16.Daca iubesc? smugDaa, iubesc ciocolata! :X:X:X
17.Sa ma schimb? raised eyebrows Da' ce's eu...semafor?
18.Nu ești primul care pleacă, dar ești primul sincer care aș vrea într-o zi să se întoarcă.
19. Daca TE IUBESC nu inseamna ca poti sa ma tratezi cum ai tu chef!
20.Am spus 'te iubesc' unor oameni care nu meritau nici 'buna'.

Sper ca te-am ajutat :* Fundita? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| BreeTPU a răspuns:

Statusuri de dragoste scrise corect gramatical http://www.bree.ro/statusuri/dragoste.php