| Barbiiiiie a întrebat:

Heiii!:* TPU unde va ducetzi vara astabatting eyelashes. sau unde ati fost?;-?

4 răspunsuri:
| ingerashhhh a răspuns:

Atena

| pitiqtsa a răspuns:

Eu am fost in irlanda si in australia foarte frumo mi a placut enorm si am trait niste experiente pe care nu le voi uita niciodata! foarte frumoase locuri merita sa fie vazute, admirate! foarte foarte frumos dar thu?batting eyelashes

| Twixi a răspuns:

Mare happy

| allylungeanu_3949 a răspuns:

Am fost in vacanta pe transfagarasan spre sibiu iar pe transfagarasan a fost foarte interesant si sibiul este un oras foarte frumos